Komputery

ASUS Republic of Gamers prezentuje Swift PG258Q

ASUS Republic of Gamers prezentuje Swift PG258Q
16 marca 2017 ASUS Republic of Gamers prezentuje Swift PG258Q 24,5-calowy monitor Full HD dla graczy z technologią NVIDIA G-SYNC, o wyjątkowo szybkim czasie reakcji

16 marca 2017

ASUS Republic of Gamers prezentuje Swift PG258Q

24,5-calowy monitor Full HD dla graczy z technologią NVIDIA G-SYNC, o wyjątkowo szybkim czasie reakcji 1 ms i częstotliwości odświeżania na bijącym rekordy poziomie 240 Hz

ASUS Republic of Gamers (ROG) prezentuje Swift PG258Q, 24,5-calowy monitor dla graczy Full HD (1920 x 1080) o najwyższej na świecie częstotliwości odświeżania 240Hz. Wyposażony w technologię NVIDIA® G-SYNC™ zapewnia wyjątkowo szybką i płynną grę. ROG Swift PG258Q został stworzony z myślą o esporcie i grach akcji nastawionych na szybkie tempo gry – wspierany przez technologię NVIDIA Ultra Low Motion Blur, oferuje czas reakcji 1ms i zapewnia niezwykle realistyczny, pozbawiony rozmyć obraz. Inspirowana światem gier konstrukcja z konfigurowalnym oświetleniem Light Signature pozwoli wyświetlić unikalne projekcje świetlne na blacie biurka.

Najszybsza na świecie częstotliwość odświeżania 240Hz i technologia NVIDIA G-SYNC
ROG Swift PG258Q może poszczycić się zdumiewającą natywną częstotliwością odświeżania na poziomie 240Hz – to aż dwukrotnie więcej niż w przypadku standardowych monitorów. W rezultacie uzyskujemy niezwykle płynną rozgrywkę bez frustrujących lagów lub rozmycia obrazu. Dzięki temu gracze zyskują dodatkową przewagę w grach FPS, wyścigach, strategiach czasu rzeczywistego lub tytułach sportowych. Monitor wyposażono również w technologię NVIDIA G-SYNC, która eliminuje problem rwania obrazu, jednocześnie minimalizując zacięcia i opóźnienia w wyświetlaniu. Wyjątkowo szybka częstotliwość odświeżania w połączeniu z tą technologią zapewnią bardziej płynną, szybszą i po prostu zapierającą dech w piersi rozgrywkę.

Czas reakcji 1ms (GTG) i technologia NVIDIA Ultra Low Motion Blur zapewniają pozbawiony rozmyć obraz
ROG Swift PG258Q oferuje najszybszą w swojej klasie czas reakcji 1 milisekundy (między odcieniami szarości) i jest wyposażony w technologię NVIDIA Ultra Low Motion Blur. Dzięki temu jest w stanie dostarczyć niezwykle realistyczny, pozbawiony rozmyć obraz, a rozgrywka jest bardziej płynna i responsywna.

A to już wiesz?  ASUS przedstawia nowy niewielki projektor

Inspirowana grami konstrukcja i konfigurowalny podpis świetlny
ROG Swift PG258Q wyróżnia futurystyczny, inspirowany tematyką gier design – śmiałe, mocno poprowadzone linie i zintegrowane oświetlenie Light Signature można dostosować do swoich potrzeb, tworząc unikalne środowisko gry. Konstrukcja bez ramki sprawia, że wyjątkowo dobrze sprawdza się w konfiguracjach wielomonitorowych – pozwalając kompletnie zanurzyć się w rozgrywce.
Light Signature umożliwia stworzenie i dostosowanie efektów projekcji świetlnych. Rozwiązanie obejmuje dwie osłony z logo ROG i trzy osłony gładkie, które można dostosować za pomocą markera, tworząc własne unikalne projekcje świetlne wyświetlane na powierzchni biurka, bezpośrednio pod monitorem.

Autorskie technologie ASUS GamePlus i GameVisual
ROG Swift PG258Q posiada klawisz szybkiego dostępu GamePlus, który oferuje szereg ułatwień dla graczy, takich jak nakładka na celownik, minutnik czy licznik FPS (frames per second), a także funkcję wyrównania ekranu.
Cztery opcje celownika ułatwiają strzał „w dziesiątkę”, a minutnik umieszczony po lewej stronie wyświetlacza pozwala na bieżąco monitorować czas upływającej rozgrywki. Licznik FPS pozwala na kontrolę płynności batalii. Funkcja wyrównania ekranu oferuje użytkownikom trzy linie pozycjonujące we wszystkich czterech rogach monitora, co zdecydowanie ułatwia pracę na wielu monitorach jednocześnie.
Wyposażony w technologię ASUS GameVisual PG258Q oferuje nawet sześć gotowych trybów wyświetlania (Scenery, Racing, Cinema, RTS/RPG, FPS i sRGB), dostosowanych do różnych gatunków gier. Tę unikatową funkcję można łatwo wywołać za pomocą 5-kierunowego joysticka albo poprzez ekranowe menu ustawień (OSD).

NVIDIA 3D Vision-ready
ROG Swift PG258Q jest kompatybilny z zestawem NVIDIA 3D Vision™ 2, który otwiera wrota do prawdziwej rozgrywki 3D. Wszystko czego potrzeba aby zanurzyć się we wciągającym świecie gry i obrazu to komputer wyposażony w kartę graficzną NVIDIA GeForce i okulary 3D. Najnowsza technologia NVIDIA 3D LightBoost™ zapewni jaśniejszy obraz 3D, nie wpływając przy tym na większy pobór mocy.

A to już wiesz?  ASUS GTX 980 Ti w limitowanej, złotej edycji

ASUS liderem segmentu monitorów dla graczy
Monitory dla graczy ASUS wiodą prym pod względem wykorzystywanych technologii gamingowych – doskonale obrazuje to ROG Swift PG258Q, który oferuje natywną częstotliwość odświeżania na poziomie nawet 240Hz. Gamingowe monitory ASUS stanowiły 35% udziałów w rynku w 2016. Dowiedz się więcej o gamingowych monitorach ASUS na https://www.asus.com/Microsite/No1-Gaming-Monitor-Brand/pl/

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
ASUS ROG Swift PG258Q jest dostępny w ekskluzywnej ofercie w x-kom: https://www.x-kom.pl/p/351747-monitor-led-24-269-asus-rog-pg258q-czarny.html
Monitor jest dostępny w cenie 2899,00 pln a teraz każdy kto kupi monitor otrzyma w prezencie klawiaturę gamingową ROG Claymore Core, mysz ROG Gladius i podkładkę pod mysz ROG Whetstone. Prezenty są o wartości ponad 1000, 00 pln.

SPECYFIKACJA
ASUS ROG Swift PG258Q

Rozmiar panelu (przekątna) 24,5 cala (62,23 cm), 16:9 widescreen
Prawdziwa rozdzielczość / Częstotliwość odświeżania DisplayPort: 1920x 1080 (do 240Hz)
HDMI: 1920 x 1080 (do 60 Hz)
Czas reakcji 1ms (standard Gray to Gray)
Technologie NVIDIA Technologia NVIDIA® G-SYNC™
NVIDIA® Ultra Low Motion Blur
NVIDIA® 3D LightBoost™
NVIDIA® 3D Vision™
GameVisual Tak (tryb FPS,RTS/RPG, Racing, sRGB, Cinema, Scenery)
GamePlus Tak (nakładka na celownik, czasomierz, licznik FPS, nakładka poziomująca)
Gaming Hotkeys 5-kierunkowy klawisz nawigacji menu OSD, GamePlus, GameVisual
Porty wejścia/wyjścia DisplayPort 1.2
HDMI 1.4
Porty USB 3.0 (1 x nadrzędny, 2 x podrzędny)
Jack słuchawkowy
Kolory obudowy Armor Titanium i Dark Gray

Regulacja ustawienia Nachylenie: +20 ° ~ -5 °
Obrót w poziomie: +50 ° ~ -50 °
Dostosowanie wysokości: 0~120 mm
Obrót w pionie: 90° (zgodnie z ruchem wskazówek zegara)
Montaż ścienny VESA 100 x 100 mm
Wymiary 564,1 x (383,7~503,7) x 253,7 mm
Waga Waga netto: 5,6 kg Waga brutto: 7,9 kg

###
O firmie ASUS
ASUS znalazł się w rankingu najbardziej podziwianych firm świata („World’s Most Admired Companies”) publikowanym przez magazyn Fortune. Celem firmy jest tworzenie produktów, które w innowacyjny sposób będą wspierały użytkowników zarówno dziś, jak i w przyszłości. Wśród szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów znajdziemy robota Zenbo, ZenBooka i cały zakres urządzeń i podzespołów, w tym produkty wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz Internetu Rzeczy (odpowiednio AR, VR i IoT). ASUS zatrudnia ponad 17 tysięcy pracowników na całym świecie. Wśród nich ponad 5,5 tysiąca to światowej klasy eksperci oddani pracy badawczo-rozwojowej. Dzięki dążeniu do nieustannej innowacyjności i najwyższej jakości, w 2016r. firma zdobyła 4385 nagród i przyniosła dochód rzędu ok. 14 mld USD.

A to już wiesz?  Dwa modele Vivo Mini

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy