Morele

ALO Audio PILOT – Niesamowity kawałek kabelka z MQA

ALO Audio PILOT – Niesamowity kawałek kabelka z MQA
ALO Audio Pilot wyposażony został w przetwornik DAC – ESS Sabre 9281C PRO co już powinno wzbudzać wiele emocji w tak małym urządzeniu. I tak też właśnie jest. Pilot dysponuje ogromną dynamiką wynoszącą aż 120dB oraz zniekształceniami wynoszącymi sześć dziesięciotysięcznych procenta, co czyni go najbardziej kompaktowym urządzeniem w klasie wzmacniaczy słuchawkowych i jednocześnie absolutnie bezkonkurencyjnym urządzeniem na rynku w tej

Informacja Prasowa
10 lutego 2021

ALO Audio PILOT – Niesamowity kawałek kabelka z MQA
Amerykański producent ALO Audio przyzwyczaił nas do tego, że swoją ofertę kieruje do klientów oczekujących dużych wrażeń i solidnej jakości.
Marka zdobyła uznanie klientów dzięki wyjątkowym produktom i autorskim rozwiązaniom. Pod jednym dachem powstaje elektronika i kable, sygnowane ALO Audio, oraz słuchawki, sygnowane Campfire Audio. Wszystko to tworzy nieprzeciętność, jakiej coraz częściej, próżno szukać na rynku.

ALO Audio Pilot to najwyższej jakości przetwornik USB analogowo-cyfrowy wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym opartym na sprawdzonych komponentach umożliwiający przetworzenie sygnału oraz jego wzmocnienie, a to wszystko w bardzo mikroskopijnej obudowie – mającej formę adaptera do słuchawek.

ALO Audio Pilot zapewnia natywne wsparcie dla najbardziej gęstych formatów plików muzycznych – może przetworzyć sygnał w jakości nawet do DSD 5.6MHz. Jednocześnie zapewnia wsparcie dla plików MQA – Mastering Quality Audio.

Wyposażony w złącze USB-C Pilot będzie w stanie współpracować z każdym nowo zaprojektowanym smartphone’em, a dzięki dołączonemu adapterowi LTG-Lightning, współpraca z urządzeniami opartymi na iOS nie stanowi dla niego żadnego problemu.

ALO Audio Pilot wyposażony został w przetwornik DAC – ESS Sabre 9281C PRO co już powinno wzbudzać wiele emocji w tak małym urządzeniu. I tak też właśnie jest. Pilot dysponuje ogromną dynamiką wynoszącą aż 120dB oraz zniekształceniami wynoszącymi sześć dziesięciotysięcznych procenta, co czyni go najbardziej kompaktowym urządzeniem w klasie wzmacniaczy słuchawkowych i jednocześnie absolutnie bezkonkurencyjnym urządzeniem na rynku w tej klasie.

Producent zadbał również o doskonały przepływ informacji, implementując w urządzeniu diodę, która zmieniając kolor powiadamia użytkownika o aktualnym próbkowaniu sygnału.

Cenę produktu w Polsce ustalono na 599zl i już teraz można przesłuchać i nabyć go w sieci sklepów MP3Store.

Dystrybutor: MIP
www.mip.bz

Strona produktowa:
www.aloaudio.pl

A to już wiesz?  Nemty – Równowartość tysiąca dolarów za odszyfrowanie plików – uwaga na nowe oprogramowanie ransomware

O ALO Audio:
Ken Ball rozpoczął Audio Line Out ręcznie budując jedne z najlepszych przenośnych kabli na świecie. Jego wysiłki rozrosły tę firmę z jego piwnicy do marki ALO Audio; najbardziej cenionych marek w audio osobistym. Długa linia udanych wzmacniaczy i kabli rozprzestrzeniła się i ugruntowała tę reputację, która pozostaje dziś na miejscu. Druga marką jaką powołał do życia stała się Campfire Audio, która była efektem eksperymentowania z materiałami i technikami, aby stworzyć coś wyjątkowego. Słuchawki CA są zwieńczeniem niezliczonych powtórzeń, godzin słuchania i rygorystycznych testów wydajności. Kupując słuchawki z logo Campfire Audio możesz być pewien, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.
O Dystrubutorze:
Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów marek iRiver, Fostex, Astell&kern, Cowon, Auralic, Furutech-ADL, FiiO, Campfire Audio, WooAudio, MrSpeakers, SoundMAGIC, AudioEngine, IEAST, Cresyn, Takstar, , SMSL, Matrix Audio i wielu innych. Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sieci handlowych, sklepów online czy sklepów specjalistycznych ze sprzętem audio. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość wygodnego przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio, słuchawek, głośników, wzmacniaczy oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 50 tysięcy użytkowników.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy