Morele

Dublet KiK – nowe sklepy w Łobzie i Pruszczu Gdańskim

Dublet KiK – nowe sklepy w Łobzie i Pruszczu Gdańskim
Dublet KiK – nowe sklepy w Łobzie i Pruszczu Gdańskim Grudzień obfituje w nowe otwarcia sklepów KiK – tylko w pierwszej połowie miesiąca sieć oddała

Dublet KiK – nowe sklepy w Łobzie i Pruszczu Gdańskim

Grudzień obfituje w nowe otwarcia sklepów KiK – tylko w pierwszej połowie miesiąca sieć oddała do użytku aż 8 nowych sklepów. 17.12 do tego grona dołączyły kolejne – w Łobzie i Pruszczu Gdańskim. Dzięki wtorkowym otwarciom marka zadebiutowała w obu miejscowościach.

W połowie listopada sieć KiK osiągnęła głośno komunikowany na przestrzeni ostatnich miesięcy plan – 300 sklepów w Polsce. Równolegle marka zapewniała, że nie było to jej ostatnie słowo w 2019 roku, a nowo otwierane sklepy tylko to potwierdzają.

– Parafrazując pewne powiedzenie, w KiKu taki grudzień, jaki cały rok. Jako marka rośniemy w siłę, dosłownie, z miesiąca na miesiąc, pokazując tym samym, że nasze obietnice to nie puste słowa, ale plany. I to z konkretnym terminem ich realizacji – komentuje Adam Puk, expansion manager sieci sklepów KiK i dodaje: każde otwarcie nowego sklepu KiK to powód do radości, mały sukces, jednak debiuty niosą za sobą dodatkową satysfakcję. Misją KiK jest towarzyszenie klientom w ich codzienności – nie jest tajemnicą, że obok samego produktu i jego ceny równie istotna jest jego dostępność (tzw. zasada „4P”). Dlatego tym bardziej cieszę się, że 17.12 powitały klientów pierwsze sklepy w Pruszczu Gdańskim i Łobzie, a to jeszcze nie koniec – wśród grudniowych planów znajdują się m.in. pierwszy sklep w Przysusze, Brzegu Dolnym i Gołdapie, a także kilka innych.

Średnia powierzchnia sklepów KiK wynosi 650 mkw. Sieć pojawia się zarówno w małych miasteczkach, jak i dużych aglomeracjach. Na lokalizacje swoich sklepach wybiera atrakcyjne miejsca, zlokalizowane w galeriach handlowych, retail parkach, ale także przy głównych ulicach lub deptakach.

Sklep KiK w Łobzie znajduje się przy ul. Mostowej 8, a w Pruszczu Gdańskim przy ul. Cichej 26A.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

A to już wiesz?  Grupa H88 stworzyła nowe rozwiązanie WAF do ochrony przed zagrożeniami w sieci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy