Wiadomości branżowe

Aplikacja giełdowa mInwestor Bankier.pl w pakiecie z telefonem Nokia E90 Communicator Limited Edition

Z okazji 10-lecia Communicatora firma Nokia oraz portal Bankier.pl przedstawiły na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych unikalny telefon Nokia E90 Communicator Limited Edition posiadający aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl.  Od dziś na rynku dostępna jest limitowana seria telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition zawierająca aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl, która umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich niezbędnych dla inwestora danych. Są to m.in.: kursy walorów występujących na GPW (indeksów, akcji, instrumentów pochodnych), arkusze zleceń, listy transakcji na danym instrumencie, wykresy intraday i historyczne. Aplikacja mInwestor Bankier.pl sprawia, że posiadacz telefonu Nokia E90
Z okazji 10-lecia Communicatora firma Nokia oraz portal Bankier.pl przedstawiły na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych unikalny telefon Nokia E90 Communicator Limited Edition posiadający aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl.
 
Od dziś na rynku dostępna jest limitowana seria telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition zawierająca aplikację giełdową mInwestor Bankier.pl, która umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich niezbędnych dla inwestora danych. Są to m.in.: kursy walorów występujących na GPW (indeksów, akcji, instrumentów pochodnych), arkusze zleceń, listy transakcji na danym instrumencie, wykresy intraday i historyczne. Aplikacja mInwestor Bankier.pl sprawia, że posiadacz telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition ma dostęp do pełnych danych płynących z parkietu praktycznie w tym samym momencie w którym są one publikowane przez system giełdowy. W bezpośredni sposób przekłada się to na korzyści wynikające z podejmowania dużo szybszych, a co za tym idzie pewniejszych decyzji inwestycyjnych. Jest to pierwsze na rynku w pełni mobilne narzędzie, które może w czasie rzeczywistym dostarczać dane o notowaniach z GPW.

„Portal Bankier.pl od kilku lat systematycznie umacnia pozycję lidera w finansowo-biznesowym segmencie Internetu. Obecnie oprócz rozwijania nowoczesnych systemów portalowych, duży nacisk w naszej aktywności kładziemy na rozwiązania mobilne, które zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza wśród osób aktywnie inwestujących na giełdzie – powiedział Tomasz Jażdżyński, Prezes zarządu Bankier.pl S.A. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej szczególnie wymagającej grupy odbiorców, dostarczamy im treści i rozwiązania za pomocą których mogą podejmować dobre i przemyślane decyzje finansowe.” – dodał Jażdżyński.

Nokia E90 Communicator Limited Edition to wyjątkowa seria 1000 sztuk telefonów wyróżniających się unikalnym oznaczeniem obudowy oraz oryginalnym tematem podkreślającym ich wyjątkowość. Dodatkowo w pakiecie znajdują się słuchawka Bluetooth BH-200 oraz karta pamięci 2GB. Limitowana edycja jest dostępna w sklepach Vobis wyłącznie na terenie Polski.

 
„Communicator funkcjonuje na rynku mobilnych urządzeń już od 10 lat. Z tej okazji firma Nokia przygotowała specjalną edycję Nokia E90 Communicator Limited Edition z mobilną aplikacją giełdową, która umożliwia bezpośredni dostęp do informacji z parkietu Giełdy Papierów Wartościowych – powiedział Dariusz Zalewski, Head of Sales, Enterprise Solutions. Nokia Poland. To unikalna propozycja nie tylko dla aktywnych inwestorów, pracowników sektora finansowego i inwestycyjnego,  ale i osób  potrzebujących natychmiastowego dostępu do poczty elektronicznej, internetu  i dokumentów biurowych.” – dodał Zalewski.

A to już wiesz?  ENERGA o 100 proc. zwiększa nakłady na inwestycje

Aplikacja mInwestor Bankier.pl jest zainstalowana w pakiecie specjalnym tylko na 1000 szt. telefonów Nokia E90 Communicator i korzystanie z niej jest bezpłatne**. Wszystkie osoby, które zakupiły telefon z serii Limited Edition otrzymają 3 miesięczny dostęp* do notowań z GPW w czasie rzeczywistym. Po tym okresie posiadacz telefonu decyduje w jakim trybie dostępu chce monitorować notowania. Więcej informacji na stronach: www.tylko1000.pl i www.bankier.pl/mInwestor.pl

 
 
O Bankier.pl S.A.

Bankier.pl S.A. jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku firm mediowych z sektora finansów. Prowadzony przez spółkę portal Bankier.pl jest źródłem informacji z zakresu finansów osobistych, inwestowania, rynków kapitałowych i produktów finansowych. Misją firmy jest pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych.

Na portalu można znaleźć aktualne notowania giełdowe, wypowiedzi ekspertów, kalkulatory i porównania ofert produktów finansowych blisko 50 renomowanych instytucji finansowych. Użytkownicy portalu Bankier.pl mają dostęp do codziennego przeglądu prasy gospodarczo-ekonomicznej, a także relacji i komentarzy video reporterów Bankier.TV. Dostęp do wszystkich treści i informacji umieszczonych na portalu jest bezpłatny. Od czerwca br. jest dostępna pod adresem m.bankier.pl mobilna wersja portalu przystosowana do telefonów komórkowych.

Od czerwca 2006 Bankier.pl S.A. jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

O firmie Nokia

Nokia jest światowym liderem w dziedzinie mobilności, stojącym na czele przemian i rozwoju integrujących się branż Internetu oraz telekomunikacji. Nokia dysponuje szeroką ofertą urządzeń mobilnych, udostępniających użytkownikom muzykę, nawigację, wideo, telewizję, fotografię, gry i mobilne aplikacje biznesowe. Nokia oferuje także sprzęt, rozwiązania i usługi operatorom sieci telekomunikacyjnych. www.nokia.pl  

  
 
* okres promocyjny trwa 3 miesiące od momentu pierwszego zalogowania się w aplikacji, które musi nastąpić nie później niż 30.06.2008. W ramach tego okresu możliwe jest bezpłatne korzystanie z aktualnych notowań z GPW w czasie rzeczywistym z jedną linią ofert kupna/sprzedaży. Do bezpłatnego korzystania w w/w okresie z dostarczanych danych w czasie rzeczywistym niezbędne jest odesłanie na adres siedziby Bankier.pl S.A. poprawnie wypełnionej i podpisanej umowy abonenckiej dołączonej do zakupionego telefonu.

** – opłata za transmisję danych według planu taryfowego operatora

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy