ASUS prezentuje zestawy z grą Mafia III

12 października 2016

ASUS prezentuje zestawy z grą Mafia III
W prezencie do zakupu jednej z wybranych gamingowych płyt głównych, kart graficznych lub produktów sieciowych dodajemy klucz, który umożliwi pobranie gry Mafia III

ASUS informuje, że wraz z zakupem wybranych płyt głównych, kart graficznych i produktów sieciowych ASUS, klienci będą mogli odebrać w prezencie klucz, który umożliwi im pobranie gry Mafia III. W zestawie użytkownicy otrzymają broń i pojazdy z bonusu Family Kick-Back. Oferta obowiązuje w przypadku zakupu wybranych produktów u uczestniczących w akcji sprzedawców i dystrybutorów .
Każdy, kto zakupi jedną z objętych promocją płyt głównych, kart graficznych lub produktów sieciowych dla graczy może otrzymać klucz, który pozwoli za darmo pobrać grę Mafia III; wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie: www.asus.com/event/2016/rog/Mafia3 w dniach 21 października 2016 – 16 stycznia 2017 (limit oferty może wyczerpać się wcześniej). Grę można odebrać na platformie Steam® do 1 września 2017r .
Mafia III to gra wideo zawierająca elementy akcji i gry przygodowej, opracowana przez studio Hangar 13 i wydana przez 2K. To trzecia osłona tej serii i debiutancki tytuł studia Hangar 13. Gra osadzona jest w 1968 roku, w mieście New Bordeaux, będącym fikcyjnym odpowiednikiem Nowego Orleanu. Gracz wciela się w Lincolna Claya, sierotę i weterana wojny w Wietnamie, którego celem jest zemsta na włoskiej mafii rządzącej miastem i ustanowienie nowego porządku, zbudowanego na zgliszczach tego poprzedniego. Mafia III jest już dostępna na rynku. Aby uzyskać więcej informacji o grze zapraszamy na stronę http://www.mafiagame.com/

Płyty główne, karty graficzne i produkty sieciowe dla graczy firmy ASUS
ASUS to wiodący na świecie producent płyt głównych, który pod tym względem niezmiennie wiedzie prym już od 10 lat. Od 1989 ASUS sprzedał ponad 500 milionów płyt głównych, które są doceniane przez użytkowników z całego świata ze względu na ich niezawodność i łatwość użytkowania. ASUS jest również wiodąca marka kart graficznych dla graczy. Wszystkie nasze karty zostały wyposażone w technologię Auto-Extreme, jedyną tego typu technologię dostępną na rynku – w pełni zautomatyzowany proces produkcyjny pozwala zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.
Wybrane płyty główne i karty graficzne ASUS posiadają technologię ASUS Aura Sync , która wyznacza nowy standard wydajności i łatwości użycia oświetlenia RGB. Aura Sync umożliwia połączenie i zarządzanie diodami LED produktów kompatybilnych z technologią Aura z poziomu pojedynczej aplikacji, co pozwala uzyskać efekt idealnej harmonii i synchronizacji. Od płyt głównych, przez taśmy RBG, po karty graficzne i inne urządzenia – Aura Sync umożliwia pełną personalizację sprzętu i uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych.
Produkty sieciowe ASUS zapewniają możliwość szybkich połączeń, które umożliwią płynną rozgrywkę online, a także niezrównany zasięg Wi-Fi, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Użytkownicy ufają naszym produktom, bo wiedzą, że zawsze mogą liczyć na ich najwyższą jakość.
Routery ASUS zostały wyróżnione nagrodą Readers’ Choice Award (Wybór czytelników) PC Magazine przez pięć kolejnych lat.

Dostępność
Płyty główne biorące udział w promocji:
Seria Z170
MAXIMUS VIII EXTREME
MAXIMUS VIII FORMULA
MAXIMUS VIII HERO ALPHA
MAXIMUS VIII HERO
MAXIMUS VIII RANGER
MAXIMUS VIII GENE
MAXIMUS VIII IMPACT
Z170 PRO GAMING/AURA
Z170 PRO GAMING
Z170I PRO GAMING
SABERTOOTH Z170 MARK 1
SABERTOOTH Z170 S
Z170-DELUXE
Z170-PRO
Z170-A

Seria X99
RAMPAGE V EDITION 10
RAMPAGE V EXTREME/U3.1
SABERTOOTH X99
STRIX X99 GAMING
X99-DELUXE II
X99-A II
X99-E

Karty graficzne biorące udział w promocji:
ROG Strix GTX 1080 edycja OC
ROG Strix GTX 1080 edycja Advanced
ROG Strix GTX 1080
ROG Strix GTX 1070 edycja OC
ROG Strix GTX 1070
ROG Strix GTX 1060 edycja OC (6G)
ROG Strix GTX 1060 (6G)

Produkty sieciowe biorące udział w promocji:
Routery
RT-AC88U
RT-AC5300
RT-AC3200
RT-AC87U
RT-AC68U
RT-AC66U

Modem Router DSL
4G-AC55U

Wzmacniacz sygnału
RP-AC68U
EA-AC87

Adapter Wi-Fi Powerline
Zestaw PL-AC56

###
O firmie ASUS
ASUS to jeden z trzech czołowych sprzedawców notebooków na świecie i producent płyt głównych, które są najczęściej wybierane przez klientów i nagradzane. ASUS to wiodąca firma nowej ery cyfrowej, która projektuje i wytwarza produkty, które spełniają wszystkie potrzeby dzisiejszego domu i biura. ASUS może poszczycić się bogatym portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, notebooki, netbooki, serwery, multimedia, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety, smartfony i elektronika do noszenia. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS zdobyła w 2015 roku 4368 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. ASUS zatrudnia ponad 17 tys. pracowników na całym świecie, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy, w skład którego wchodzi 5500 inżynierów. W 2015 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld USD.

Authors
Top