Audio

Astell&Kern AK T5p ?Współpraca Beyerdynamic i Astell&Kern

Informacja prasowa
20 marzec 2015

Astell&Kern AK T5p ?Współpraca Beyerdynamic i Astell&Kern

Beyerdynamic od 1924 roku tworzy najlepsze komponenty audio, w tym słuchawki. Astell&Kern produkuje najlepsze przenośne urządzenia audio. Najlepsze niech łączy się z najlepszym – AK T5p to wynik tej współpracy. Słuchawki te oferują niesamowite doświadczenia wszystkim tym, którzy poszukują najwyższej jakości dźwięku w urządzeniu przenośnym.

Doskonały dźwięk i z optymalizowany tuning dla Astell&Kern

AK T5p bazuje na modelu T5p, który jest najwyższym topowym modelem słuchawek Beyerdynamic. Słuchawki T5p są bardzo wysoko oceniane wśród entuzjastów sprzętu audio na całym świecie. Niemieccy inżynierowie zrobili szczegółowe badania aby w najlepszy sposób dostroić swój produkt z flagowymi modelami odtwarzaczy A&K.
Słuchawki po głębokich analizach zostały dostrojone do częstotliwości i impedancji wzmacniaczy A&K tak aby dostarczyć wyjątkowe unikalne brzmienie. Bogactwo niskich tonów, szczegółowe i neutralne tony średnie oraz czyste i delikatne wysokie dźwięki tworzą wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Kabel słuchawkowy zbalansowany wyłącznie dla AK T5p

Słuchawki zostały wyposażone w zbalansowany port 2,5mm współpracujący ze zbalansowanym wyjściem słuchawkowym w odtwarzaczach A&K. Dzięki współpracy z portem zbalansowanym emitowany dźwięk jest jeszcze lepszy!

AK T5p specjalne EQ – ustawienia korektora

EQ custom czyli niestandardowe ustawienia korektora dźwięku zostały specjalnie dodane do odtwarzaczy AK100 II, AK120 II i AK240 tak aby dzięki zdefiniowanym ustawieniom dla AK T5p wycisnąć jeszcze więcej z takiego połączenia.

Niemiecka ręczna robota

Każda sztuka słuchawek AK T5p z zastosowaną technologią Tesla wykonywana jest ręcznie w niemieckiej fabryce Beyerdynamic. Wysokiej jakości komponenty, takie jak welurowe i skórzane nauszniki oraz wyjątkowo wykończony pałąk gwarantują komfort podczas noszenia i przy długim słuchaniu.

Cena modelu w Polsce to 5999zł.

Astell&Kern_AK-T5p_1

Astell&Kern_AK-T5p_2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dane techniczne:
? Typ przetwornika: Dynamiczny
? Budowa: Zamknięta
? Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 50,000 Hz
? Impedancja: 32 ?
? Nominalny poziom ciśnienia akustycznego: 102 dB
? Moc wyjściowa: 300mW
? Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 126 dB
? Waga: 350g
– 1.2m kabel prosty dwustronny
– zbalansowany terminal A&K
– przejściówka 3,5 mm na 6,3 mm
– przedłużacz 3 m

Dystrybutor: MIP
ul. Działdowska 12
01-184 Warszawa
tel. (022) 424-82-54
fax. (022) 885 93 80
[email protected]

Strona produktowa:
www.astellnkern.pl

O dystrybutorze:
Firma MIP działa na rynku elektroniki użytkowej od 2003 roku. W ostatnich latach również obecna jest na rynku profesjonalnym oraz w segmencie sprzetu klasy hi-fi/hi-end. Od samego początku ukierunkowana jest na przenośne systemy audio-video. Marki, które posiada pod swoimi skrzydłami to głównie produkty premium, obok których nie powinno się przejść obojętnie. Oferowane przez MIP urządzenia są najwyższej jakości i najbardziej innowacyjne w swoich kategoriach. Produkty zawsze cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość. Wszystkie posiadają gwarancje oraz odpowiednie certyfikaty. W Polsce cieszą się uznaniem nie tylko wśród opisujących je dziennikarzy ale także użytkowników. Firma wybiera produkty z rozwagą i dba o to aby miały szeroką prasę i dotarcie. Na co dzień współpracujemy z Polskimi serwisami internetowymi, prasą, telewizją oraz rozgłośniami radiowymi, dostarczając sprzęt do testów oraz newsy do programów informacyjnych. Część oferowanych przez MIP produktów, można znaleźć na sklepowych półkach wielu renomowanych sklepów jak MediaMarkt, Saturn, Empik, MP3Store, EURO, Komputronik, Media Expert czy w sieciach dystrybucyjnych jak AB, ale także w sklepach HI-FI, muzycznych oraz internetowych. Pomimo bardzo rozproszonego systemu dystrybucji , firma dba o politykę cenową swoich marek na rynku, dzięki czemu dilerzy zawsze mają odpowiednie wsparcie i marże. Zarówno partnerzy jak i klienci końcowi mogą liczyć na fachową poradę i pomoc.
Producentem Astell&Kern jest koreańska firma Iriver LTD. Powstała w 1999 z inicjatywy Reigncom Ltd jako osobna spółka stawiająca sobie za cel podbój rynku cyfrowych odtwarzaczy audio pod marką Iriver. Oferując produkty o wysoce zaawansowanej technologii, a jednocześnie proste w obsłudze, szybko stała się liderem na arenie urządzeń cyfrowych. Nowa marka producenta pod nazwą Astell&Kern została powołana do życia w roku 2012 reprezentując urządzenia przenośne klasy Hi-Fi oraz Hi-End dla bardzo wymagających użytkowników. Pierwsze urządzenia od razu odniosły sukces na rynkach w Europie, Azji i Ameryce wyznaczając jednocześnie nowy, rewolucyjny kierunek rozwoju urządzeń cyfrowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy