Łatwa instalacja – maksymalne bezprzewodowe bezpieczeństwo AVM FRITZ!WLAN Repeater 450E

AVM FRITZ!WLAN Repeater 450E już dostępny na polskim rynku
Nowy FRITZ!WLAN Repeater 450E zwiększa zasięg sieci bezprzewodowych

? Szybko i łatwo zwiększa zasięg sieci bezprzewodowych
? Standard wireless N z do 450 Mbit /s w paśmie 2,4 GHz dla szybkich połączeń bezprzewodowych
? Gigabitowy port LAN do podłączania urządzeń bez modułu sieci bezprzewodowej
? Niewielka kompaktowa obudowa umożliwia stosowanie w każdym gniazdku
? Nowy FRITZ!WLAN Repeater 450E już dostępny w sprzedaży

Berlin | FRITZ WLAN Repeater 450E jest nowym produktem AVM do szybkiego i łatwego zwiększania zakresu sieci bezprzewodowych. Nowy repeater zapewnia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s. Za pomocą gigabitowego portu LAN do stworzonej domowej sieci można podłączyć urządzenia sieciowe nie posiadające funkcji bezprzewodowego WLAN. Dzięki swej kompaktowej budowie, repeater może być używany w dowolnym gniazdku elektrycznym. Interfejs użytkownika obsługuje następujące języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.

Szybki bezprzewodowy N – wysoka przepustowość danych
Nowy FRITZ!WLAN Repeater 450E wykorzystuje zalety najnowszej generacji Wireless N do szybkiej, bezprzewodowej transmisji danych, tak aby osiągnąć prędkość transferu do 450 Mbit/s w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz. FRITZ!WLAN Repeater 450E jest idealny do rozszerzenia zasięgu istniejących sieci bezprzewodowych, ponieważ wspiera różne standardy radiowe: 802.11n/g/b. Dzięki technologii MIMO (Multiple Input Multiple Output) oraz wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, zasięg i szybkość transmisji danych jest znacznie wyższa niż w przypadku wcześniejszych rozwiązań opartych na standardzie 11n.

Elastyczne zastosowanie dzięki gigabitowemu portowi LAN
Gigabitowy port LAN umożliwia podłączanie do sieci domowej dowolnych urządzeń sieciowych, takich jak telewizory, konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub drukarki. Alternatywnie, w trybie mostka ?LAN bridge? FRITZ!WLAN Repeater 450E może być połączony z routerem za pomocą kabla sieciowego lub połączenia powerline. Dzięki temu sygnał może być przesyłany nawet w przypadku dużych odległości.
W tym trybie FRITZ!WLAN Repeater 450E funkcjonuje jako bezprzewodowy punkt dostępu (access point), zapewniając szybkość transmisji danych do 450 Mbit/s w paśmie radiowym 2,4 GHz.

Łatwa instalacja – maksymalne bezprzewodowe bezpieczeństwo – idealny w połączeniu z FRITZ!Box
Specjalnie zaprojektowana kompaktowa obudowa repeatera pozwala używać go w dowolnych gniazdkach elektrycznych. Do obsługi nie są potrzebne żadne dodatkowe przewody lub specjalne urządzenia. Maksymalne bezpieczeństwo FRITZ!WLAN Repeater 450E zapewniają najnowsze metody szyfrowania takie jak: WPA2 (802.11i). FRITZ!WLAN Repeater 450E doskonale współpracuje z innymi urządzeniami FRITZ!Box obsługującymi bezprzewodową sieć LAN, w tym z routerami FRITZ!Box 7490, 7390, 7272, 3272 i 3390. Dzięki funkcji WPS (Wi-Fi Protected Setup) repeater sam instaluje się za pomocą jednego przycisku. Repeater może przyjąć dowolne ustawienia z routera FRITZ!Box np. bezprzewodowej usługi ?LAN night? czy bezprzewodowego dostępu dla gości.

Krótka charakterystyka:
? Łatwo i szybko zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej
? Standard Wireless N z prędkością do 450 Mbit s w paśmie 2,4 GHz dla szybkich połączeń bezprzewodowych
? Współpracuje ze wszystkimi typowymi routerami WLAN (dla standardów radiowych: 802.11n/g/b)
? Maksymalne bezpieczeństwo WLAN z szyfrowaniem WPA2
? Funkcja Wi-Fi Protected Setup (WPS), łatwa i bezpieczna konfiguracja sieci WLAN za pomocą jednego przycisku
? Szybkie wykrywanie optymalnej pozycji za pomocą wyświetlacza jakości sieci bezprzewodowej przedstawiającego pole sygnału sieci na pięciu diodach LED
? Urządzenia podłączone do gigabitowego portu LAN (drukarki, odtwarzacze, itp.) otrzymują funkcjonalność bezprzewodowej sieci LAN
? Kompaktowa obudowa zapewnia stosowanie w dowolnym gniazdku

Więcej informacji o rodzinie produktów FRITZ!: www.fritzbox.eu/pl

O AVM
AVM jest producentem urządzeń do połączeń szerokopasmowych i inteligentnej sieci domowej. Ze swoją linią produktów FRITZ! dla połączeń kablowych, DSL, LTE, WLAN, DECT oraz powerline, firma AVM jest wiodącym w Niemczech i Europie producentem szerokopasmowych urządzeń i produktów do sterowania inteligentnym domem. W Niemczech FRITZ!Box jest najbardziej znaną marką routerów bezprzewodowych. W roku 2013 AVM zatrudniała 450 pracowników, a jej obrót wyniósł 300 milionów Euro. Założona w Berlinie w 1986 roku firma, od samego początku skupiła się na rozwijaniu bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla szerokopasmowych połączeń. Marka FRITZ! kojarzy się z szybkim internetem, rozbudowaną siecią domową i wygodną telefonią. Miliony zadowolonych klientów i setki otrzymywanych nagród potwierdzają zaangażowanie AVM w zapewnienie najwyższej jakości produktów FRITZ! oraz najlepszej obsługi swoich klientów.

Uwaga
Właściwości produktu oraz jego funkcje były aktualne w momencie publikowania niniejszej informacji. Ponieważ firma AVM nieustannie rozwija swe produkty, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dokumentacji.

Authors
Top